Vision Design
Vision Design

Szkolenie w Warszawie: Lider XXI wieku

Umiejętność kierowania zespołem jest kluczowym elementem rozwoju każdej osoby, która sprawuje wyższe stanowisko lub planuje rozwijać się w obszarze zarządzania – i to właśnie robiliśmy przez 2 rozwojowe dni.

Coraz częściej szkolę z „Lidera XXI wieku” pojedyncze osoby, które wysyła firma lub Klientów Indywidualnych, gdy postanowią wziąć odpowiedzialność za rozwój we własne ręce. Zdecydowanym plusem pracy 1:1 jest niewątpliwie możliwość szkolenia zdalnego, bez wychodzenia z domu, ale również bez konieczności płacenia za salę szkoleniową, co w dzisiejszych czasach potrafi nieźle dać w kość portfelowi inwestycyjnemu Klienta.

Praca indywidualna daje ten komfort, że w 100% skupiam się na indywidualnych potrzebach jednostki, a ćwiczone metody dopasowuję do konkretnych sytuacji z życia zawodowego. Podczas szkoleń grupowych indywidualne podejście także występuje, ale nie jest możliwe w 100%, ponieważ praca z grupą rządzi się nieco innymi prawami.

Jeśli chcesz zacząć wraz ze mną przygodę z rozwojem osobistym, zachęcam do kontaktu. Jestem przekonana, że wspólnie wypracujemy rozwiązania, które wzniosą Twoją wiedzę oraz umiejętności na wyższy poziom.