Vision Design
Vision Design

Szkolenie w Toruniu: Lider XXI wieku

Umiejętność kierowania zespołem jest kluczowym elementem rozwoju każdego, kto sprawuje wyższe stanowisko lub planuje rozwijać się w obszarze zarządzania.

Coraz częściej szkolę z „Lidera XXI wieku” mniejsze grupy. Trend bardzo mnie cieszy, ponieważ to oznacza, że wcale nie trzeba być korporacją, aby regularnie inwestować w rozwój. Firmy rodzinne mają także tę przewagę, że ludzie w nich pracujący są ze sobą zwykle bardziej zżyci, a dzięki temu o wiele lepiej wychodzą podczas szkolenia ćwiczenia grupowe, gdyż uczestnicy nie mają oporów przed rozbrajającą szczerością.

Na koniec nie sposób nie wspomnieć o najważniejszym: wiedzy oraz umiejętnościach, które zdobywa się podczas szkolenia. Praca w mniejszej grupie daje ten komfort, że w 100% skupiam się na indywidualnych potrzebach jednostki, a ćwiczone metody dopasowuję do konkretnych sytuacji z życia zawodowego. Podczas szkoleń w większych grupach indywidualne podejście także występuje, ale nie jest możliwe w 100%, ponieważ praca z większą liczbą ludzi rządzi się nieco innymi prawami.

Jeśli chcesz zacząć wraz ze mną przygodę z rozwojem osobistym, zachęcam do kontaktu. Jestem przekonana, że wspólnie wypracujemy rozwiązania, które wzniosą Twoją wiedzę oraz umiejętności na wyższy poziom.