Vision Design
Vision Design

Szkolenie on-line: Lider XXI wieku

Umiejętność kierowania zespołem jest kluczowym elementem rozwoju każdej osoby, która sprawuje wyższe stanowisko lub planuje rozwijać się w obszarze zarządzania – i to właśnie robiłyśmy przez 3 rozwojowe dni.

Coraz częściej szkolę z „Lidera XXI wieku” pojedyncze osoby, które wysyła firma lub Klientów Indywidualnych, gdy postanowią wziąć odpowiedzialność za rozwój we własne ręce. Zdecydowanym plusem pracy 1:1 jest niewątpliwie możliwość szkolenia zdalnego, bez wychodzenia z domu, ale również bez konieczności płacenia za salę szkoleniową, co w dzisiejszych czasach potrafi nieźle dać w kość portfelowi inwestycyjnemu Klienta.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku szkolenie zdalne zaprojektowałam tak, by było interaktywne, z dużą liczbą ćwiczeń, czasami nawet zadań domowych, dzięki temu dostarczam taką samą jakość jak podczas szkoleń stacjonarnych. Dodatkowym atutem pracy zdalnej jest również wygoda Klienta, który nie musi wychodzić z domu, a proces nauki przebiega dla niego w zaciszu domowym, w wygodnym fotelu, z ulubioną kawą w dłoni 🙂

Na koniec nie sposób nie wspomnieć o najważniejszym: wiedzy oraz umiejętnościach, które zdobywa się podczas szkolenia. Praca indywidualna daje ten komfort, że w 100% skupiam się na indywidualnych potrzebach jednostki, a ćwiczone metody dopasowuję do konkretnych sytuacji z życia zawodowego. Podczas szkoleń grupowych indywidualne podejście także występuje, ale nie jest możliwe w 100%, ponieważ praca z grupą rządzi się nieco innymi prawami.

Jeśli chcesz zacząć wraz ze mną przygodę z rozwojem osobistym, zachęcam do kontaktu. Jestem przekonana, że wspólnie wypracujemy rozwiązania, które wzniosą Twoją wiedzę oraz umiejętności na wyższy poziom.