Vision Design
Vision Design

Jak pracuję

Dużo czasu poświęcam na zbadanie potrzeb szkoleniowych, dzięki temu mam pewność, że treningi są skrojone dokładnie na miarę Twoich oczekiwań.

Pracuję w oparciu o metody warsztatowe, w związku z tym wyrobisz w sobie właściwe nawyki już na sali szkoleniowej.

Udzielam konsultacji po szkoleniu, aby mieć pewność, że implementacja nowych umiejętności przebiega u Ciebie we właściwy sposób.

Bacznie obserwuję rynek i modyfikuję szkolenia, aby szły z duchem czasu, dzięki czemu otrzymujesz najaktualniejsze i najbardziej efektywne narzędzia pracy.

Fenomenarium

Warsztat inwentyczny dopasowany do Twojej działalności zawodowej lub oczekiwań indywidualnych. Nauczysz się twórczej pracy z celami, nieszablonowego podejścia do rozwiązywania problemów, a także zobaczysz, w jaki sposób stymulować półkule mózgu, by odnaleźć się w każdej sytuacji.

Fenomenarium to zajęcia idealne dla osób pracujących w działach sprzedaży, agencjach marketingowych czy zarządzającymi zespołami. Świetnie sprawdzi się również u tych, którzy są dopiero na początku ścieżki zawodowej i z każdego doświadczenia chcą czerpać garściami.

Warsztat przeprowadzam grupowo oraz indywidualnie.

Czas warsztatu: 6h

porozmawiajmy o szczegółach

Sprzedaż XXI wieku

Sprzedaż już dawno przestała być zwykłym zaspokajaniem potrzeb. Rynek zmienił się, a wraz z nim wzrosły oczekiwania klientów. Dobry handlowiec po świadomej analizie zmieniającego się otoczenia potrafi działać adekwatnie, wchodząc na wyższy poziom komunikacji i budowania relacji z klientem.

Podczas szkolenia pokażę Ci nowe modele sprzedaży. Nauczę, jak wykorzystywać wiedzę z zakresu psychologii biznesu, by argumentacją trafiać wprost do ukrytych potrzeb klienta. Wspólnie stworzymy argumenty na najtrudniejsze obiekcje, a także przećwiczymy metody, których w typowych szkoleniach sprzedażowych nigdy nie było.

Cel szkolenia: Twoja sprzedaż ma być skuteczna, a jednocześnie chcę, by proces był dla Ciebie przyjemnością i zabawą, bez monotonii i szarości każdej rozmowy.

Szkolenie przeznaczone jest dla handlowców mających bezpośredni kontakt z klientem oraz dla działów contact center.

Czas szkolenia:
Poziom podstawowy: od 8h do 16h
Poziom średniozaawansowany i zaawansowany: od 16h do 32h (czas uzależniony od indywidualnych potrzeb)

 

porozmawiajmy o szczegółach

Lider XXI wieku

Dobry przywódca sprawia, że ludzie podążają za nim z zaangażowaniem i z satysfakcją wykonują jego polecenia. Wykazuje się umiejętnością wywierania wpływu, co wymaga wiedzy z zakresu motywowania, komunikacji, budowania autorytetu, pracy grupowej, a czasami nawet coachingu.

Lider XXI wieku to szkolenie praktyczne, podczas którego na konkretnych przykładach zaimplementujemy nowe umiejętności w realia biznesowe Twojej firmy. Nauczysz się zarządzania sytuacyjnego poprzez umiejętny wybór stylu kierowania. Poznasz psychologiczne aspekty pracy z ludźmi, nauczysz się wyznaczać ekologiczne cele, udzielać informacji zwrotnej i motywować. Pokażę Ci także, jak dobierać zadanie do człowieka oraz wybierać metody wspierające pracę i rozwój Twojego zespołu.

Cel szkolenia: być jak Sobieski pod Wiedniem, którego komenda porywa ludzi do działania.

Czas szkolenia: od 16h do 40h (czas uzależniony od indywidualnych potrzeb)

porozmawiajmy o szczegółach

Motywacja XXI wieku

Zdarza Ci się, że bardzo czegoś chcesz, ale jednak nie wychodzi? A może nie masz energii do działania lub wygasa ona z chwilą, gdy zabierasz się do pracy? To problemy, z którymi boryka się coraz więcej osób. Nie martw się, bo dokładnie wiem, jak mogę Ci pomóc.

Motywacja XXI wieku obala mity motywacyjne, stosowanie w wielu firmach od lat. Podczas szkolenia pokażę Ci ponad 40 sposobów na motywację własną oraz zespołu. Nauczę Cię analizować i odkrywać czynniki motywacyjne współpracowników, abyś w końcu mógł motywować ich świadomie i uzyskiwał dzięki temu mierzalne efekty jakościowe oraz ilościowe. Pokażę Ci również różnicę między demotywacją a wypaleniem zawodowym. Wspólnie zastanowimy się również, jak unikać wypalenia lub jak ratować się, gdy już wystąpi.

Czas szkolenia: od 8h do 16h (czas uzależniony od indywidualnych potrzeb)

porozmawiajmy o szczegółach

Train the trainers

Projektowanie i prowadzenie szkoleń to odpowiedzialność za rozwój oraz finanse klienta. To także wiedza oraz konkretne umiejętności. Nie wystarczy przeczytać książki lub być osobą komunikatywną, aby cały proces przebiegł właściwie.

Podczas szkolenia pokażę Ci 3 klucze doboru metod szkoleniowych. Nauczę, jak projektować i prowadzić szkolenia dopasowane do realiów rynku i konkretnej branży. Wypunktuję najczęstsze błędy popełniane przez trenerów, a także zostawię Ci ponad 30 metod na ćwiczenia i przekazywanie wiedzy, dzięki którym Twoje przyszłe szkolenia na długo zapadną uczestnikom w pamięć.

Pokażę, jak rozmawiać z klientem o szkoleniu oraz w jaki sposób zrobić efektywne badanie potrzeb. Całość zakotwiczymy w wartościach, które powinny towarzyszyć trenerom na ścieżce ich zawodowej kariery.

Czas szkolenia: od 32h do 56h (czas uzależniony od indywidualnych potrzeb)

porozmawiajmy o szczegółach

Coaching w biznesie

Metody coachingowe w biznesie są jednymi z najbardziej finezyjnych form komunikacji. Sprawdzą się zarówno u osób kierujących zespołami jak i u tych, które na co dzień zajmują się sprzedażą lub obsługą klienta.

Jeśli jesteś liderem lub trenerem i poszukujesz metod mocno rozwijających Twój warsztat, to szkolenie zdecydowanie jest dla Ciebie. Pokażę Ci, jakie modele coachingowe warto zastosować w konkretnej sytuacji biznesowej. Obalę również popularne mity dotyczące coachingu, a także na praktycznych przykładach przejdę z Tobą przez cały proces, aby dać Ci solidne podstawy do pracy z podległymi zespołami lub samym sobą.

Cel szkolenia: zwiększenie efektywności własnej oraz zespołu, a także wyjście z pudełka i odrzucenie starych metod, które tylko demotywują i nie przynoszą oczekiwanych efektów.

Czas szkolenia: od 16h do 32h (czas uzależniony od indywidualnych potrzeb)

porozmawiajmy o szczegółach